Denne Menu
Nachádzaš sa tu: HotelReštaurácia

ŠTAURÁCIA HOTELA Rohozná ***

 

restauracia305pxNachádza sa na prízemí Hotela Rohozná *** s kapacitou 60 miest. Výborná kuchyňa, príjemná atmosféra a obsluha Vám zabezpečia aby ste sa v tejto reštaurácii cítili "ako doma". 

Je otvorená denne, podávajú sa tu raňajky pre hotelových hostí ako aj raňajkové menu pre neubytovaných klientov. Počas dňa si vyberiete z jedálneho lístka, obedového menu a miestnych špecialít.  

V mesiacoch október a novemberás radi privítame na Husacích hodoch, pripravili sme pre Vás: Pečené husacie stehná, lokše, husacia pečeň s mandľami.... Príďte nás navštíviť, tešíme sa na Vás. 

 

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok až Nedeľa     11.00 hod. - 20.00 hod.

Pre deti je nachystaný Detský kútik s farbičkami a bábikami aby si rodičia plne vychutnali podávané jedlá bez švitorenia svojich ratolestí.

V lete je k dispozícii aj Letná terasa s kapacitou 30 osôb a s pekným výhľadom na okolitú prírodu a záhradný altánok s kapacitou 20 osôb.

Pre príjemné a kľudné posedenie je k dispozícii Kaviareň s kapacitou do 30 osôb.

A pri vybraných príležitostiach Vám ponúkneme aj špeciálne zostavené menu. Samozrejmosťou je aj "jedlo so sebou".

 

Kontakt

Hotel Rohozná ***
Rohozná 639
97701 Brezno
Slovensko

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Rezervácie: +421 48 6111 184
Mobil: +421 911 639 878

 

Spokojní klienti z BA: 

S prístupom obsluhujúceho personálu a kvalitou stravy sme nadmieru spokojní. Dovolíme si povedať, že zhruba v 5 - 6 týždňových intervaloch sa tu zastavujeme z BA do RV. Kvalita a ochota personálu je na 1*. Prajeme všetko dobré... 

Hostia z STV: 

...ktorí veľa cestujú a porovnávajú ďakujú za veľmi príjemné posedenie pri skvelej večeri.   

Rodina Kutišová:

Chceme sa zo srdca poďakovať za mimoriadne príjemné chvíle, ktoré sme u Vás strávili počas Veľkonočných sviatkov. Pozdravujeme aj pani kuchárky, veľmi nám chutilo. 

Hore